A+ A A-

W najbliższy weekend w Piwnicy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
14 - 15 września - imprezy w Piwnicy
Chciałabym zaprosić na koncert, który będzie miał miejsce w następny
piątek - 14 września (tuż przed świętem kwiatów). Bardzo ciekawa propozycja dla miłośników połączenia takich gatunków muzycznych jak rock, blues i jazz. Wystąpi bowiem zespół JAN GAŁACH BAND start godzina 21.00, wejście 10zł

 

Trochę o zespole - Nie ma w tym kraju drugiego równie wszechstronnego muzyka jak on - Jan Gałach. Skrzypek, cajonista, gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor piosenek, wyrazista osobowość i jeden z niewielu artystów, która swoim charakterystycznym stylem gry i charyzmą sceniczną od razu budzi niekłamany podziw swoich słuchaczy i zaskarbia sobie ich sympatię.

Blues, rock, jazz... w każdym z tych gatunków muzyki świetnie się znajduje ale w każdym zagranym przez niego utworze słychać jego charakterystyczny styl. Zawsze będzie to muzyka.

Muzyka którą zaprezentuje Jan Gałach Band jest na pograniczu Bluesa, Jazzu, Rocka. Wykonuje własne kompozycje oraz znane standardy. W najbliższym czasie ukaże się debiutancka płyta zespołu, zawierająca głównie autorskie kompozycje. Dzięki charakterystycznemu stylowi gry i charyzmie scenicznej momentalnie wzbudzają u słuchaczy zarówno podziw, jak i sympatię.

 

Skład Zespołu:

Karolina Cygonek – wokal

Jan Gałach - skrzypce

Borys Sawaszkiewicz – klawisze

Jakub Fiszer – bębny

Marek Idzik – bas

Marek "Pegaz" Kobus – gitara

 

Więcej informacji na stronach: 

www.myspace.com/jangalach

http://www.facebook.com/jangalach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Gałach

 
15 września - It can't be hotter - DJ CARLITO

Gorąco zapraszamy wszystkich na imprezę, którą poprowadzi DJ CARLITO, który sam zapowiada, że będzie gorąca impreza z przekrojową muzyką od rock&rolla do David'a Guett'y.

DJ CARLITO - Były członek legendarnego zespołu BAD BOYS BLUE, znany z takich hitów jak: „You’re a Woman”, „Pretty Young Girl” i „I Wanna Hear Your Heartbeat„. Wraz z nimi zagrał ponad tysiąc koncertów na całym świecie. Występował także w ZERO - trio głośno śpiewające „Bania u Cygana “, „Jedziemy na Maxa " albo „Nie Stało sie Nic„. Twórca „SOUL TRAIN„ - była to najlepsza impreza R & B w Warszawie. W 2005 roku Carlos poprowadził dla TVP1 muzyczny program „Stratosfera” a rok później na antenie TVN był gospodarzem programu „Party to Learn”. Od 2001 można go zobaczyć na deskach Teatru Rozmaitości oraz w różnych produkcjach filmowych jak np. „Testosteron”.

Start godzina - 21.00

Bilety - 10zł (po godzinie 24.00 15zł).

Ostatnio zmieniany środa, 07 listopad 2012 09:02

Register

User Registration
or Anuluj