A+ A A-

Koncert Tomasza Szweda - Piosenki drogi country

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
12 sierpnia - koncert Tomasza Szweda
Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości w Skierniewicach zaprasza 12 sierpnia na koncert Tomasza Szweda, który rozpocznie się o godzinie 19.

Tomasz Szwed w koncercie piosenki autorskiej. Ballady, utwory liryczne, satyra polityczna i społeczna, piosenki country. Najlepsze wybrane utwory z bogatego repertuaru artysty. Przeboje i premiery. Refleksyjne, śmieszne i magiczne. Polski song writer, narrator i komentator codzienności, śpiewa piosenki o ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. Wiele piosenek w jego repertuarze to piosenki drogi.
O kierowcach i dla kierowców. Jak są popularne, niech świadczą liczne nagrody w konkursach i plebiscytach, ale przede wszystkim – „Złote Trucki” – trofeum przyznawane przez czytelników magazynu Polski Traker i rozgłośni radiowych dla najpopularniejszego wykonawcy country w Polsce w latach 1997− 2000. Laureat Plebiscytów Stowarzyszenia Muzyki Country „Dyliżanse” w kategoriach Artysta Roku, Wokalista Roku, Piosenka Roku, Album Roku w latach 19998 – 2011.

Koncert będzie organizowany na dziedzińcu w siedzibie Akademii. Wstęp WOLNY!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 sierpień 2012 08:10

Register

User Registration
or Anuluj