A+ A A-

Art de Grandowo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

13 lipca - 21 lipca - imprezy, koncerty

 13 lipca - koncert Polish mi kulkę

koncert skierniewickiego zespołu polish mi kulkę - trzech muzyków, perkusistów połączyło swoje umiejętności w jednym projekcie, w którym to rytmicznie improwizują na perkusji i nie tylko. Zapowiada się bardzo ciekawy performance. A tak piszą o sobie: 

Zagęszczenie supergwiazd w Skierniewicach osiągnie apogeum. Przyprowadź mamę i tatę, rób zdjęcia, bo nilkt ci nie uwierzy. One night only 13.07.2012.

W atomowym trio grają:
Dawid Moskwa - kierowca zespołu Waldemar Racharchar-Podpołyk Quartet
Paweł Olejniczak - asystent stroiciela fortepianu Grzegorza Turnaua
Mariusz Panak - woźny z Filharmonii Krakowskiej

 

14 lipca (w sobotę) zagości u nas niejaki DJ Steve

w ramach imprezy Rhythm&Fun Night. A to krótki opis imprezy: DJ'a Steve'a alias DJ Vuvuzela już znacie! A to właśnie on już za tydzień zaprosi Was do tańca w rytmach R&B, Hip hop, Dancehall, Dance czy Pop. Dla tych, którzy go jeszcze nie znają przypominamy: pochodzi z Tanzanii. Od 14 lat jest uznanym DJ. Współpracował z takimi klubami, jak Sabinka, Czajnik, Tygmont, Harenda, Opera, Harlem, Klub Dziennikarza (obecnie klub Savoy), Goryle we mgle, czy Opera w Warszawie. Obecnie Steve już pracuje nad swoją własną muzyką jako producent. Poza tym jako, że impreza odbywa się w przeddzień rocznicy Bitwy pod Grunwaldem w barze w promocyjnej cenie będą serwowane Dwa Nagie Miecze! - 8zł :) Wejście 5zł.

 

20 lipca - Hip Hop Koncert

 (piątek) HIP HOP'owe granie. Wystąpią przedstawiciele lokalnej sceny hip-hop'owej. RYBA/KRET z Rawy Mazowieckiej oraz RAM i Prelegent Ekipa ze Skierniewic. Wejście 5zł. Start 21.00. Po koncercie zagra Active.
 
RYBA/KRET

Duet mc oraz producent, promotorzy lokalnej sceny hip-hop’owej, pasjonaci dla których kultura miasta jest najważniejszą formą wyrażania siebie. Pomimo tego, że mieszkali całe życie na jednym osiedlu dopiero na przełomie 2008 i 2009 roku zaczęli aktywnie współpracować. Za nimi pierwszy długogrający, dwupłytowy album „HD 1.0”. Dziś na te dwa krążki patrzą z delikatnym dystansem… poszukując inspiracji na kolejne nagrania. Za sobą mają także kilka koncertów, w tym ciekawe muzyczne rozwiązania, tworzone z Ram’em (Cztery po Cztery) oraz zespołem FunkyTool (koncert z żywymi instrumentami: klub „Grawitacja” WWA – tutaj, oraz Rawa Mazowiecka). Supporty, między innymi przez: Małpą, VNM’em, Zeusem.

RAM - przedstawiciel skierniewickiej sceny hip-hopowej. MC, producent, zajmujacy sie rapem od 10 lat. Przez ten czas próbowal w rózny sposób dzialac w tej kulturze, glównie jako producent. Wspólpracowal z wieloma artystami ze Skierniewic, Warszawy i Lodzi. Jako RAM ma na koncie dwie plyty solowe. Wczesniej nagrywal plyty, glównie ekpi, oraz angazowal sie w lokalna scene hip-hopowa wspierajac raperów swoimi bitami. Zagral wiele koncertów, zarówno pod bity klasyczne, jak i z udziałem żywych instrumentów. W 2008 roku roku razem z Ryba i Kretem z Rawy Mazowieckiej stworzyl ekipe Cztery po Cztery. Z nimi zagral najwiecej koncertów. Po premierze plyty "Prelegent" w 2011 roku postala Prelegent Ekipa, z którą RAM od 2012 roku intensywnie współpracuje. W jej sklad wchodza Rysiu, który oprócz wsparacia glosowego na koncercie jest grafikiem Prelegent Ekipy oraz Active - DJ, który nie uzywa tych dwóch liter przy podpisywaniu sie. RAM i Prelegent Ekipa, czyli mieszanka wybuchowa pozytywnego, dobrego rapu.

 

 21 lipca - CeZik & KlejNuty

 

Kilka słów o CeZiku: Artysta, którego filmy umieszczone w internecie mają ponad 40 milionów wyświetleń!!! Reakcje przeszły nasze oczekiwania! Na 20 występów, 15 było wyprzedanych w przedsprzedaży! Reakcje publiczności były znakomite, o czym może świadczyć fakt, że większość koncertów trwała ponad 2 godziny!!! Bisom nie było końca :)

 
Na jeden z koncertów wpadł Czesław Mozil i później głosił tak (pisownia oryginalna ;] ): Koncert CeZika był jeden z najlepszych inspirujących przeżyć w moim krótkim życiu. Mówię to głośnie. Niech żyje Mistrz. Polska scena muzyczna ma nową gwiazdę, nazywa się CeZik.
 
CeZik podczas koncertów gra swoje piosenki, ale też te znane z jego drugiego projektu - KlejNuty! Tutaj chwaliła go chociażby Magda Gessler:
- Panie Cezik jest Pan zajebisty!!! Zapraszam na obiad, kolacje... miesnego jeza nie bedzie. Obiecuje:) - pisała Magda Gessler na swojej stronie internetowej.
 
Warto zobaczyć twórczość tego chłopaka na żywo! To zupełnie inna akcja niż internetowe filmiki! Jeśli jesteście zainteresowani koncertem, proszę o kontakt!

Art De Grand zaprasza 21 lipca na koncert Kameralny Akt Solowy. Impreza rozpocznie się o godzinie 20.30. Bilety w cenie 20/25 zł.

Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!


 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 lipiec 2012 15:03

Register

User Registration
or Anuluj