A+ A A-
Skierniewickie Bractwo Piwne

Skierniewickie Bractwo Piwne

Skierniewickie Bractwa Piwne powstało 21 grudnia 1998 roku.

Od tego czasu kamraci spotykają się nieprzerwanie cztery razy w roku : wiosną, latem, jesienią i zimą na swoich biesiadach. Poza nimi uczestniczą w rajdach, degustacjach, wyjazdach, koncertach i innych.

W letnie popołudnie 18 czerwca w Klubie Drugi Dom odbyła się biesiada

Czytaj więcej...

Nadchodzi czas by odpocząć od piłkarskich emocji, pozostawić w spokoju telewizor, by w najdłuższy dzień i najkrótszą letnią noc (prawie) spędzić miło i w przyjaznym gronie biesiadną sobotę.

Czytaj więcej...

27 czerwca 2015 r. odbyła się 2.Biesiada Skierniewicka zorganizowana przez Skierniewickie Bractwo Piwne, Klub Drugi Dom oraz Agencję Estet, przy wsparciu Zakładów Mięsnych ŚCIBIORÓW i Piekarnię MAKÓW

Czytaj więcej...

Wszystkich, którzy cenią sobie kulturalną zabawę i klimat artystyczno-towarzyskiego wydarzenia zapraszamy 27 czerwca na godzinę 16.00 do klubu Drugi Dom przy ulicy Mickiewicza 11 na 2.Biesiadę Skierniewicką.

Czytaj więcej...

14 czerwca 2014 roku uhonorowana została postać jednego z najwybitniejszych skierniewiczan – właściciela browaru i społecznika Władysława Strakacza.

Uroczyście odsłonięto tablice informacyjne na swerze Jego imienia. Po tej uroczystości w Klubie Drugi Dom odbyła się Biesiada Skierniewicka.

Czytaj więcej...

14 czerwca 2014 będzie dniem szczególnym dla osób dla których historia miasta i dzieje Browaru Parowego Władysława Strakacza są nieobojętne.

Czytaj więcej...

Wieloletnie starania Skierniewickiego Bractwa Piwnego, aby upamiętnić imię Władysława Strakacza, przemysłowca i jednego z najznamienitszych obywateli miasta pierwszej połowy XX wieku przyniosły skutek. 14 marca tego roku Rada Miasta w Skierniewicach, po wcześniejszej rekomendacji komisji ds. samorządu RM, przegłosowała wniosek bractwa i odtąd skwer przed starostwem powiatowym będzie nosił imię Władysława Strakacza

Czytaj więcej...
Copyright © 2007 - 2014  ESTET

Register

User Registration
or Anuluj