A+ A A-

Dzień Dziecka 2017 w Parowozowni

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2015 rok, Pan Andrzej Paszke z dziećmi czytają wiersz J.Tuwima 2015 rok, Pan Andrzej Paszke z dziećmi czytają wiersz J.Tuwima

3 czerwca - Parowozownia zaprasza dzieci

 

W sobotę 3 czerwca w godz. 11.00-15.00 serdecznie zapraszamy na specjalny Dzień Otwarty w Parowozowni Skierniewice, znajdującej się przy ul. Łowickiej 1, przeznaczony przede wszystkich dla naszych najmłodszych gości z okazji przypadającego Dnia Dziecka.

W programie:
• nowa trasa turystyczna obejmująca wnętrze największego obiektu – wachlarzową halę parowozową z lat 1862-1942, w której znajduje się kolekcja zabytkowego taboru kolejowego;
• urządzenia do obsługi parowozów;
• interaktywna wystawa ”Urządzenia sterowania ruchem kolejowym”;
• specjalne atrakcje dla dzieci przygotowane przez PKP Cargo S.A. (konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, fotościanka kolejowa, koło fortuny, podchody, gadżety, wata cukrowa).

Na gości oczekujemy w godz. 11.00-15.00.

Przypominamy również, że Łódzka Kolej Aglomeracyjna przygotowała także na 3 czerwca ofertę specjalną na przyjazd do naszej Parowozowni. Pasażerowie, którzy udadzą się do Skierniewic pociągiem ŁKA będą mogli na podstawie biletu TAM odbyć również podróż powrotną, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. Wystarczy, że w Parowozowni otrzymają stempel na bilecie. Zwracamy uwagę, że oferta jest ważna w tylko w terminach naszych Dni Otwartych!

Zmęczeni turyści będą mogli posilić się na terenie Parowozowni potrawami z grilla serwowanymi przez pizzerię Atmosfera.

Artykuły powiązane

Register

User Registration
or Anuluj