A+ A A-

Nasze Kolekcje 5

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

od 30 marca -wystawa NASZE KOLEKCJE 5

 

Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości w Skierniewicach

zaprasza na wystawę

„Nasze Kolekcje  5”

RATP, Skierniewice, ul. Piłsudskiego 2

Już po raz piąty Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości w Skierniewicach zaprosiła skierniewickich kolekcjonerów do udziału w wystawie „Nasze kolekcje”.

Każdy z uczestników ma możliwość przedstawienia wycinka kolekcji i podzielenia się uwagami na temat swojej pasji. Na wystawie w RATP zobaczycie Państwo m.in.: kufle, dawne odważniki, motocykle, dewocjonalia, zabawki, przedwojenne pocztówki, łabędzie, przypinki, krawaty, porcelanę, rzeźby, płyty winylowe, bilety wstępu, pamiątki z września 1939 roku i inne przedmioty kolekcjonerskie.

 

Artykuły powiązane

 • Manewry ślubne kolekcjonerów

  26 sierpnia 2017 roku związek małżeński zawarli - Ewa Arciszewska i Piotr Moskwa

 • Kolekcjonerzy i ich KOLECJE 5

  To już piąta edycja prezentacji pasjonatów kolekcjonowania przedmiotów różnych.

 • 10.lat Skierniewickiego Klubu Kolekcjonera

  26 lutego 2007 r. z inicjatywy skierniewickich pasjonatów Zbyszka Gradowskiego, Mariusza Pierzankowskiego i Andrzeja Nowakowskiego odbyło się spotkanie założycielskie  Skierniewickiego Klubu Kolekcjonera.

 • Kolekcjonerzy w Nieborowie

   30 stycznia 2017 roku Skierniewicki Klub Kolekcjonera wyruszył do Nieborowa, gdzie wśród wielu atrakcji m.in. świętowano zeszłoroczne 80.urodziny Seweryna Lewandowskiego.

 • Wystawa Nasze Kolekcje 4

   Już po raz czwarty Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości w Skierniewicach zaprosiła skierniewickich kolekcjonerów do udziału w wystawie „Nasze kolekcje – odsłona 4”.

 • Nasze Kolekcje 4

  od 24 marca - Nasze kolekcje - odsłona 4

Register

User Registration
or Anuluj