A+ A A-

Skierniewicka Karta Rodzina Plus

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skierniewicka Karta Rodzina Plus

Władze Miasta Skierniewice, wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin, które wychowują troje i więcej dzieci, zainicjowały nowy projekt pod nazwą „Skierniewicka Rodzina PLUS”. Celem projektu jest podjęcie działań zmierzających do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych i rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie naszego Miasta.

O wydanie Karty „Skierniewicka Rodzina PLUS” mogą się starać rodziny wielodzietne i rodziny zastępcze, które mają na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 24 roku życia, gdy dziecko uczy się lub studiuje. Przyznanie Karty nie jest uzależnione od dochodów w rodzinie.

Wyrobiona karta daje przede wszystkim oszczędności w domowym budżecie! Dzięki temu, że uprawnia wszystkich członków rodziny, m.in. do 50% ulgi przy zakupie: biletów upoważniających do przejazdu autobusami MZK, biletów do kina, wejściówek na basen, czy też bezpłatnego dostępu do zajęć dla dzieci i młodzieży organizowanych przez MCK.

Poza tym karta wydawana jest dla każdego członka rodziny wielodzietnej na okres 1 roku (z możliwością przedłużenia). Korzystać z niej można legitymując się dokumentem potwierdzającym tożsamość, lub w przypadku małych dzieci kartą innego członka rodziny.

Artykuły powiązane

Więcej w tej kategorii: Całoroczna ROZDAWAJKA »

Register

User Registration
or Anuluj