A+ A A-

Biesiady Bractwa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

17 grudnia - 81. biesiada Skierniewickiego Bractwa Piwnego

Jubileusz 20.lecia Bractwa w Klubie Drugi Dom - ul. Mickiewicza 11

 

 

Artykuły powiązane

 • 5.Letnia Biesiada Bractwa 2018

  Jest propozycja, czy mielibyście ochotę dołączyć? rodzinnie, przy dobrej muzyce?

 • 4. Skierniewicka Biesiada Bractwa Piwnego

  Chmiel w cieniu winorośli


  Czwarta Skierniewicka Biesiada Bractwa Piwnego odbywała się 10 czerwca w cieniu winnicy. Skierniewicki Klub Drugi Dom nie wyhodował ani jednego pnącza, a jednak wino lało się tego wieczora strugami. Oprócz piwa oczywiście.  Wszystko za przyczyną specjalnych gości z Rzeczycy koło Rawy Mazowieckiej, którzy dowiedli, że w środku Polski można nie tylko warzyć piwo, ale też uprawiać winorośl i wytwarzać z owoców bardzo smaczne wino. Cezary Wasiak przybył na  biesiadę z rodziną i z satysfakcją patrzył, jak rozwesela gości napój z jego winnicy.

   

  Goście, choć pogoda była niepewna, dopisali. Przy stolikach było wielopokoleniowo i rodzinnie. Szef skierniewickiego bractwa Zbyszek Gradowski witał stałych bywalców biesiad i nowych gości. Nie krył dumy, że to już czwarta czerwcowa biesiada i że wytwarza się nowa tradycja spędzania czasu z rodzinami przy kufelku złocistego płynu, grillu i dobrej muzyce. Tę ostatnią zapewnił zespół Qumple. Degustacje, zabawy i tańce – czy trzeba czegoś więcej na początek lata? A przecież był jeszcze  kącik smakosza z kiełbaskami i kaszanką  z grilla i kociołkiem gorącego barszczu. Gospodarz Drugiego Domu Marek Kowalski i popularyzator ścibiorowskich smaków Tomasz Muszyński nie pozwolili, by ktokolwiek choć przez chwilę poczuł się głodny.

   

  Czwarta Biesiada przeszła do historii. Będzie piąta. Niejeden z biesiadników  westchnął: szkoda, że dopiero za rok.

   

  Czwarta edycja i zarazem 75. w historii Bractwa odbyła się w Klubie Drugi Dom w Skierniewicach

   

   

   

 • Letnia biesiada skierniewicka po raz trzeci

  Nadchodzi czas by odpocząć od piłkarskich emocji, pozostawić w spokoju telewizor, by w najdłuższy dzień i najkrótszą letnią noc (prawie) spędzić miło i w przyjaznym gronie biesiadną sobotę.

 • Druga biesiada za nami

  27 czerwca 2015 r. odbyła się 2.Biesiada Skierniewicka zorganizowana przez Skierniewickie Bractwo Piwne, Klub Drugi Dom oraz Agencję Estet, przy wsparciu Zakładów Mięsnych ŚCIBIORÓW i Piekarnię MAKÓW

 • 2.Biesiada Skierniewicka

  Wszystkich, którzy cenią sobie kulturalną zabawę i klimat artystyczno-towarzyskiego wydarzenia zapraszamy 27 czerwca na godzinę 16.00 do klubu Drugi Dom przy ulicy Mickiewicza 11 na 2.Biesiadę Skierniewicką.

 • Biesiady piwne SBP

  Kolejna 72.biesiada odbędzie się 26 września 2016 roku (poniedziałek) w Drugim Domu

Więcej w tej kategorii: Skierniewicka Karta Rodzina Plus »

Register

User Registration
or Anuluj