A+ A A-

Kolekcjonerzy w Nieborowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 30 stycznia 2017 roku Skierniewicki Klub Kolekcjonera wyruszył do Nieborowa, gdzie wśród wielu atrakcji m.in. świętowano zeszłoroczne 80.urodziny Seweryna Lewandowskiego.

 Wcześniej uczestniczyli na III spotkaniu miłośników miłej atmosfery, ciekawej historii, żywej dyskusji, zorganizowanym przez Gminna Bibliotekę Publiczną w Nieborowie i Stowarzyszenie Nieborów w sali telewizyjnej Muzeum w Nieborowie, na którym odbył się interesujący odczyt Andrzeja Szczepanika nt. "Manufaktura artystycznych majolik z Nieborowa", po nim uczestnicy prelekcji zwiedzili wystawę majoliki.

Wystawa majoliki przy Pałacu w Nieborowie

Artykuły powiązane

 • Nieborowska Noc Muzeów 2017

   21 maja 2017 roku, przygotowana przez Muzeum Narodowe, oddział a Nieborowie, Noc Muzeum 2017

 • Kolekcjonerzy i ich KOLECJE 5

  To już piąta edycja prezentacji pasjonatów kolekcjonowania przedmiotów różnych.

  W czwartek, 30 marca 2017, o godz. 18.00 w Akademii Twórczej Przedsiębiorczości odbył się wernisaż wystawy pt. Nasze Kolecje 5".

 • Nasze Kolekcje 5

  od 30 marca -wystawa NASZE KOLEKCJE 5

 • 10.lat Skierniewickiego Klubu Kolekcjonera

  26 lutego 2007 r. z inicjatywy skierniewickich pasjonatów Zbyszka Gradowskiego, Mariusza Pierzankowskiego i Andrzeja Nowakowskiego odbyło się spotkanie założycielskie  Skierniewickiego Klubu Kolekcjonera.

 • Majolika nieborowska

  fot. Zbyszek Gradowski /Estet

 • fotoGRAFIKA Zbyszka Gradowskiego

  W piątek 28 października 2016 w Miejskim Domu Kultury W Rawie Mazowieckiej odbył się wernisaż wystawy pt. "fotoGRAGIKA Zbyszka Gradowskiego" wśród zebranych gości liczna grupa ze Skierniewickiego Klubu Kolekcjonera

Copyright © 2007 - 2014  ESTET

Register

User Registration
or Anuluj