A+ A A-

Jubileusz Stowarzyszenia Miłośników Kolei

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 października 2017 -Jubileusz 30. lecia PSMK

 Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei zaprasza 7 października br. w godz. 11.00-16.00 na specjalny Dzień Otwarty w zabytkowej Parowozowni Skierniewice (ul. Łowicka 1), w trakcie którego odbędzie się piknik z okazji 30. urodzin PSMK oraz 25 lat działalności w Skierniewicach.

http://www.psmk.org.pl/zapraszamy-na-30-te-urodziny-psmk/

Artykuły powiązane

 • Nowy - XIV sezon w Parawozowni

  5 maja - Początek XIV sezonu turystycznego w Parowozowni Skierniewice

 • Święto Kolejarza 2017

  25 listopada - Dzień Otwarty i Święto Kolejarza

 • Jubileusz 30.lecia PSMK

  7 października 2017 odbył się specjalny Dzień Otwarty w zabytkowej Parowozowni Skierniewice, w trakcie którego miał miejsce piknik z okazji 30. urodzin PSMK oraz 25 lat działalności w Skierniewicach.

 • Obóz wolontariacki w Parowozowni 2017

  Idąc za ciosem, także i w tym roku członkowie Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei postanowili zorganizować obóz wolontariacki w stanowiącej własność organizacji Parowozowni Skierniewice. 

 • XIII sezon turystyczny w Parowozowni

   

  od 6 maja - sezon turystyczny w Parowozowni

 • Wakacje w parowozowni

  Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei podpisało umowę z Narodowym Instytutem Dziedzictwa na realizację projektu  pt. Wolontariat na rzecz dziedzictwa kulturowego kolei jak forma międzypokoleniowej edukacji technicznej finansowanego z programu Wolontariat na rzecz dziedzictwa. Projekt będzie realizowany na terenie zabytkowej Parowozowni Skierniewice.

Copyright © 2007 - 2017  ESTET

Register

User Registration
or Anuluj